S nami nič neriskujete – 100% garancia

Nakupovanie cez internet má svoje úskalia, to mi dáte istotne za pravdu. Zákazník nakupuje produkt len podľa obrázka, ktorý môže niekedy skresľovať skutočnú realitu. Našťastie náš štát myslí aj na týchto ľudí a zákonom stanovil predávajúcim, ktorí predávajú svoje produkty cez internet určité povinnosti. Jednou z povinností je umožniť nakupujúcemu vrátiť tovar späť predajcovi a to aj bez udania dôvodu, v lehote 14 dní.

My sme sa rozhodli ísť naším zákazníkom ešte viac v ústrety. U nás môžete tovar vrátiť  do 14 dní bez udania dôvodu a naviac zabezpečíme a uhradíme za vás aj dopravu od vás do nášho skladu. Takto naozaj nič neriskujete a máte 100% garanciu, že neprídete ani o cent.

Stačí poslať správu na info@wcbidet.eu – uviesť miesto nakládky, počet kartónov a kontaktnú osobu (vrátane tel. čísla), ktorú bude kontaktovať kuriér pred vyzdvihnutím zásielky.

Lehota 14 dní začína plynúť dňom dodania tovaru na vašu adresu. POZOR! Tovar musí byť samozrejme NEPOŠKODENÝ a bez zjavných znakov POUŽÍVANIA a opotrebenia. Prosíme tiež o vrátenie v pôvodných obaloch.

Ak ste z Bratislavy a blízkeho okolia, môžete využiť aj náš showroom a WC+BIDET 2v1 si môžete pozrieť naživo ešte pred nákupom. Viac o showroome TU.

Stanislav Pekar
Problematike vybavenia kúpeľne sa venujem už vyše 10 rokov. Som majiteľom niekoľkých eshopov s kúpeľňovým vybavením a som autorom portálu www.malakupelna.sk. Dovolím si tvrdiť, že som v tejto oblasti už odborník a preto sa snažím deliť o svoje skúsenosti s ostatnými. Súčasne sa venujem osvete používania bidetu a intímnej hygieny ako takej.
Komentáre