Prečo používať bidet?

Niekomu sa možno bude zdať zbytočné rozoberať takú základnú vec akou je osobná hygiena. Treba si však uvedomiť, že v oblasti intímnej hygieny je väčšina Európanov, vrátane nás Slovákov, výrazne pozadu. Čo je jasným dôkazom toho, že tejto téme by sa mala venovať patričná pozornosť. Nejde pritom len o dodržiavanie základov hygieny, ale predovšetkým o starostlivosť o naše zdravie.

Prečo v prípade očisty intímnych partií väčšina populácie uprednostňuje použitie toaletného papiera pred umytím sa vodou? Možno sú to zdedené návyky, ktoré sa predávajú z generácie na generáciu. Vedeli ste, že papier ani zďaleka nezabezpečuje dostatočné odstránenie nežiadúcich mikroorganizmov z intímnych partií?  Tieto majú potom za následok vznik častých infekcií, gynekologických problémov a v neposlednom rade zápalových procesov pri hemoroidoch. Aj vďaka tomu sa ako zástancovia toaletného papiera ocitáme na popredných miestach zdravotných štatistík, ktoré monitorujú výskyt vyššie spomínaných problémov.

V krajinách Orientu a v niektorých častiach Ázie, sú v tomto smere omnoho vyspelejší a čistotnejší. Po každom vykonaní potreby na toalete, nasleduje umytie intímnych partií čistou vodou. Výsledkom je vysoká úroveň hygieny a celodenný pocit čistoty a sviežosti.

Používaním bidetu a bidetových zariadení môžete prispieť k:
– pomocnej liečbe a prevencii vzniku hemoroidov
– liečbe a prevencii gynekologických ochorení
– pocitu čistoty a sviežosti počas celého dňa
– ku skvalitneniu života hendikepovaných ľudí a seniorov

Ponúkame vám vhodné riešenie intímnej hygieny do malých priestorov bez obmedzenia nárokov na dizajn a estetiku kúpeľne. Tým riešením je WC+BIDET 2v1 – toaleta so zabudovanou bidetovou tryskou. Nepotrebujete viac priestoru ako na klasické WC. Žiadne elektrické pripojenie. Na výber máte závesné alebo kombi prevedenie. Každé dostupné v desiatkach dizajnov. Dostupné tiež s funkciou RimOFF – so splachovaním bez oplachovacieho kruhu, ktoré vám ušetrí čas pri čistení toalety.

F01B1729_resize_4

 

Stanislav Pekar
Problematike vybavenia kúpeľne sa venujem už vyše 10 rokov. Som majiteľom niekoľkých eshopov s kúpeľňovým vybavením a som autorom portálu www.malakupelna.sk. Dovolím si tvrdiť, že som v tejto oblasti už odborník a preto sa snažím deliť o svoje skúsenosti s ostatnými. Súčasne sa venujem osvete používania bidetu a intímnej hygieny ako takej.
Komentáre