DODANIE TOVARU ZDARMA

 • OSOBNÝ ODBER
  Osobný odber je možný v našom sklade v Ivanke pri Dunaji, avšak až po avizácii prostredníctvom SMS správy, že tovar je prichystaný k odberu. V SMS správe bude uvedená aj presná adresa skladu a ďalšie inštrukcie. V sklade je možné platiť len v hotovosti (nie platobnou kartou). Odber je možný v pracovné dni od 12:00 hod. do 16:00 hod.
 • DODANIE KURIÉROM - ZDARMA
  Tovar vám doručíme prostredníctvom spoločnosti TOPTRANS. S touto firmou máme výborné skúsenosti ohľadom kvality dopravy a nízkeho množstva poškodených zásielok. Aj napriek tomu vás však prosíme o dôkladnú kontrolu tovaru pri preberaní! Tovar skontrolujte ešte za prítomnosti kuriéra a všetky nedostatky zapíšte do preberacieho protokolu. Ak je tovar skladom, dodanie trvá do 3 pracovných dní od objednania. Dodanie kuriérom je ZDARMA.

MOŽNOSTI PLATBY

 • DOBIERKA
  Táto možnosť patrí medzi najpoužívanejšie spôsoby platby. Dobierku pre nás zabezpečuje kuriérska spoločnosť Toptrans. Peniaze zaplatíte kuriérovi pri dodaní tovaru. Kuriér vám samozrejme vystaví doklad o prijatí peňazí. Ide o najbezpečnejší spôsob platby za tovar. Neúčtujeme si žiadny príplatok za túto voľbu.
 • PLATOBNÁ KARTA
  V našom obchode môžete platiť platobnou kartou, prostredníctvom platobnej brány GoPAY. Platiť môžete týmito kartami: VISA, VISA electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro.
 • HOTOVOSŤ
  Tento spôsob platby je možný len pri osobnom odbere tovaru v Ivanke pri Dunaji. Kombinujte ho len s osobným odberom.