Chcete sa nás niečo opýtať? Zavolajte nám na: 0901 703 297, alebo píšte na: info@wcbidet.eu

Zaujal vás WC+Bidet 2v1 rovnako ako nás? Vzbudil váš záujem, ale máte ešte pár otázok o tomto výrobku? Predtým ako nás budete kontaktovať, skúste si prečítať odpovede na najčastejšie otázky.

Je k WC+BIDET 2v1 potrebná elektrická energia?

Nie, nie je potrebná. Tento výrobok neobsahuje žiadnu elektroniku, takže elektrinu k svojej činnosti nepotrebuje. Žiadna elektronika = dlhá životnosť.

Pasuje WC+BIDET 2v1 na podomietkový modul od Geberitu?

Áno! WC+BIDET pasuje na všetky podomietkové WC moduly, ktoré sú na Slovensku dostupné - Geberit, Kolo, Alcaplast, Grohe, Jika, atď.

Môžeme do trysky napojiť aj teplú vodu?

Áno, tryska má vzadu 3/8´´ šrobenie a je na Vás či zavediete iba studenú alebo aj teplú resp. predmiešanú vodu. Najčastejší spôsob napojenia na vodu je :
1. Privediete potrubie s teplou a studenou vodou do zmiešavacej podomietkovej pákovej (alebo termostatickej) batérie, ktorú umiestnite v blízkosti toalety. Môžete buď na zadnej alebo bočnej stene, tak aby ste ovládanie mali po ruke. Od pákovej batérie zavediete prívod už zmiešanej vody do bidetovej trysky. Pre viac info si pozrite Montáž WC+BIDET 2v1

2. Môžete používať len studenú vodu - táto varianta je podľa zdravotných štúdií najzdravšia.

Dá sa tryska vymeniť a môžem kúpiť náhradnú?

Trysky vo WC+BIDET 2v1 sú vymeniteľné a po dobru 24 mesiacov vám v prípade poškodenia trysky pošleme novú trysku zdarma. Po tejto dobe Vám trysku vieme poslať ako náhradnú súčiastku. 

Ako veľmi vyčnieva tryska z misy? Nemôže sa pri konaní veľkej potreby zašpiniť?

Trysky vystupujú max. 2,5 cm z keramiky. Sedátko presahuje šírku keramiky o minimálne 1,5-2cm a trysku v podstate kryje. Vystupuje teda len tak, aby slúžila svojej funkcii a neprekážala. Pri konaní bežnej potreby sa nezašpiní. Samozrejme však vyžaduje pravidelnú očistu a údržbu.

Je WC +bidet 2v1 vhodný pre ľudí s nadváhou?

Istotne áno. U ľudí s väčšou hmotnosťou býva často problém s dosiahnutím na príslušné partie. Použitie klasickej bidetovej spŕšky je skoro nemožné. Použitie WC+BIDET 2v1 priamo po vykonaní potreby je najpohodlnejšie riešenie hygieny. Ľudia s nadváhou často trpia hemoroidmi, preto by mali dbať na dôkladnú mokrú očistu po použití toalety.

Koľko trvá dodanie a čo stojí  doprava?

Ak objednáte u nás - www.wcbidet.sk, neplatíte za dopravu NIČ. Dodanie  zabezpečujeme zdarma. Dodanie trvá do 3 dní!

Môžem si WC+BIDET 2v1 niekde pozrieť naživo?

Áno, u našich predajcov, ktorých nájdete tu: PREDAJCOVIA WC+BIDET 2V1