AKO SI SPRÁVNE VYBRAŤ PODOMIETKOVÝ WC MODUL?

Rekonštruujete/staviate kúpeľňu? Uvažujete nad závesným WC? Vedeli ste, že k závesnému WC potrebujete aj podomietkový modul? Pripravil som pre vás porovnanie modulov a odporúčím vám ten najvhodnejší práve pre vás. Sťahujte len teraz ZDARMA.

Rešpektujeme vaše súkromie.

Čo hovoria na e-book ostatní?

Priznám sa všetky tieto technické záležitosti sú pre mňa španielska dedina a myslela som si, že týmto veciam nemusím rozumieť. No keď sa ma začal inštalatér pýtať aký modul chceme použiť a zistila som, že cenový rozdiel medzi modulmi je značný, začala som sa o tieto veci viac zaujímať. Váš e-book mi pomohol sa zorientovať a vybrať ten správny. Behom pár minút som mala jasnú predstavu, ktorý modul pre nás bude najlepší, za čo ďakujem.

Marika,Dunajská Streda

Nie som veľmi technický typ, ale nie som ani úplné nemehlo, no priznám sa, veci okolo našej novej kúpeľne ma privádzali do šialenstva 🙂 Neustále otázky a rozhodovanie sa, či takú farbu alebo taký obklad. Najviac ma však vyčerpávali technické otázky. Jednou z nich bola aj otázka ohľadom wc a výberu podomietkového modulu. Po dlhom googlovaní som našiel tento e-book a moje utrpenie sa skončilo 🙂 Krátky a výstižný e-book, ktorý mi dal odpovede na všetky moje otázky. Vrelá vďaka, máte u mňa pivo 🙂

Peťo Hollý Bratislava

ČO NÁJDETE V E-BOOKU?

  • ZOZNAM DOSTUPNÝCH MODULOV
  • POPIS PODOMIETKOVÝCH MODULOV
  • VÝHODY / NEVÝHODY
  • POROVNANIE A VYHODNOTENIE

E-BOOK: PODOMIETKOVÉ WC MODULY - KTORÝ SI VYBRAŤ?

Rešpektujeme vaše súkromie.

ALEA Slovakia s.r.o., Kolónia 1589/15/ 908 45 Gbely, IČO: 45935599, DIČ: SK2023156135

e-mail: obchod@aleaslovakia.eu, mobil: 0901 703 297